Search & Compare 28,868 CPA affiliate offers

From 38 Networks

Filters

Network Rating

Min Rating: 4.25
Max Rating: 4.25

Network Payout

Min: $0
Max: $1

you don't have any saved filters yet
Please go to the Save Tab and save your filters preference.
All of your saved Filters will show up here.

cj Affiliate Programs

1 - 1 of 1 Results

Wakacje PL

Wakacje PL

  • PL
Travel and Tourism
Wakacje PL Offer watch
Offer Watch
AdmitAd
$0.65 ?
Join AdmitAd

Affiliate Program - Wakacje PL Description


Wakacje.pl to pierwszy portal turystyczny w Polsce i dynamicznie rozwijająca się sieć salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Marka powstała w 1999 roku jako samodzielny serwis, a od 2009 roku stała się fundamentem utworzenia spółki Wakacje.pl S.A., utrzymując pozycję lidera na rynku turystycznych usług internetowych.
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży turystycznej, profesjonalne doradztwo w wyborze produktów i usług, szeroka oferta, serwis internetowy z zaawansowaną wyszukiwarką, a także dostępność doradców 7 dni w tygodniu i możliwość rezerwacji oferty w kilku kanałach to tylko niektóre atuty, które decydują o naszej przewadze konkurencyjnej. Wszystkie te aspekty przyczyniły się do tego, że zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą w postaci Złotego Medalu w plebiscycie Laur Konsumenta 2017 w kategorii Turystyka.
Każdego dnia na naszych stronach internetowych prezentowane są aktualne oferty największych i uznanych organizatorów imprez turystycznych:
wczasy i wycieczki objazdowe
podróże egzotyczne
wyjazdy na narty
oferty Last Minute
kolonie i obozy
pobyty w SPA
W ofercie Wakacje.pl znajdą Państwo również bilety lotnicze, ubezpieczenia podróżne, parkingi przy lotniskach i bony wakacyjne.Wakacje.pl to również unikalna baza opinii o hotelach i kierunkach, a także największe turystyczne forum dyskusyjne, w którym codziennie pojawiają się ciekawe tematy do dyskusji i relacje z podróży.
Lista dozwolonych rodzajów ruchu: 
Content sites, reviews
Mobile for mobile version
SEM (needs approval)
Targeted advertising on Twitter;
Targeted advertising on Facebook;
Social media (publics, groups); 
Social media (apps, games);
Video ad (youtube etc);
Bloggers and vloggers;
Retargeting;
Marketplace/Comparison sites (needs approval);
Coupons, deals, and promocodes (needs approval);
Email-marketing (needs approval);
Incentive traffic (needs approval)
Ważna informacja — jeżeli chcą Państwo wygenerować Deeplink, niezbędne jest dodawanie parametru w koniec Deeplinku:   &treść   
Używanie brandu Wakacje w reklamie kontekstowej jest zabronione! Lista słów wykluczających: negative keywords.

Find cj affiliate programs, cj affiliates, cj affiliate offers and cj CPA offers from hundreds of cj affiliate networks using our sophisticated cj affiliate program search engine. When choosing a network, we advise you don’t go on pay-out alone, just because a network offers the highest paying cj affiliate programs doesn’t mean it’s always the best option. Before signing up to any of the cj affiliate programs listed, make sure you check out the cj affiliate network reviews aswell to make an informed decision."